Knihy vydáváme v sobotu 4. prosince ve vile v Tichém údolí 125 v Roztokách, 5. prosince v Úněticích či Libčicích, nebo vám je 6. prosince pošleme PPL či je po Roztokách dovezeme na kole. :-)

Projít zrcadlem II: Zmizelí ze Svitu Luny - Christelle Dabos

Druhá kniha úspěšné fantasy ságy Projít zrcadlem.

Druhý díl je stejně uhrančivý jako ten první a nenechává Vás ani nadechnout - stránky se samy otáčí a příběh uteče ani nevíte jak (a kam).

Zabalit jako dárek
520 Kč

Neuvěřitelný příběh plný magie, co Vás vtáhne do světa Přeludů, Animistů a plovoucích arch, tentokrát s detektivní zápletkou a s novými dílky do konečné skládačky, která odhalí původ tamějšího světa.

Druhá kniha úspěšné fantasy ságy o světě plovoucích nebeských ostrovů. Ofélie ještě dlouho po příletu na Pól a do Metropolis tápe: může vůbec důvěřovat svému záhadnému snoubenci Thornovi a podaří se jí zde uplatnit své mimořádné schopnosti Čtenářky? Všechno je tu zcela jiné než na její rodné Animě: dvořané se poníženě ucházejí o přízeň ducha rodiny krále Faruka, před kterého bude muset Ofélie předstoupit. Obstojí zdánlivě nešikovná Ofélie před králem a zdejším obecenstvem jako vypravěčka? Proč jí mladý Rytíř stále kříží cestu a vyhledává její společnost? A co znamená tajemné zmizení několika důležitých osobností z Metropolis? Ofélie je proti své vůli vtažena do objasňování záhady, která jí konečně otevře oči.

 

 

Vaším nákupem přispíváte 146 Kč do sbírky za účelem zajištění prostor pro činnost spolku Sdružení Roztoč, z.s. Děkujeme vám!

Vaším nákupem přispíváte 146 Kč do sbírky za účelem zajištění prostor pro činnost spolku Sdružení Roztoč, z.s. Děkujeme vám!

Kategorie: Knihy
Autor: Christelle Dabos
Nakladatelství: Baobab
Jazyk: česky
Počet stran: 496
Rok vydání: 2019
Vazba: brožovaná
Format: Kniha