Knihy vydáváme v sobotu 10. prosince ve vile v Tichém údolí 125 v Roztokách, 11. prosince v Úněticích či Libčicích, nebo vám je 12. prosince pošleme PPL.

Vypravěč - Dave Grohl

Tip
510319 big

Příběhy o životě a hudbě. 

Zabalit jako dárek ?
399 Kč

Tak jsem napsal knihu. Léta jsem přemýšlel, že to udělám, a dokonce jsem dostal pár pochybných nabídek. Rozhodl jsem se, že svoje příběhy napíšu, jak jsem to dělal vždycky – vlastní rukou. Jsou jako píseň, kterou jsem nahrál, a nemohu se dočkat, až se o ni podělím se světem. 

Povím vám, jak jsem v osmnácti letech vyrazil na turné s kapelou Scream, hrál s Nirvanou a Foo Fighters, jamoval s Iggy Popem nebo vystupoval na Oscarech. Tancoval jsem s AC/DC a Preservation Hall Jazz Bandem, bubnoval pro Toma Pettyho a potkal jsem se se sirem Paulem McCartneym. Vyprávěl jsem pohádky na dobrou noc s Joan Jett a jednou jsem se i náhodou setkal s Little Richardem. A pak jsem taky letěl přes půl světa, abych si užil velkolepou noc se svými dcerami...
A je toho ještě o tolik víc. Těším se, až pro vás s velkým nadšením zaostřím objektiv, díky kterému tyto vzpomínky vidím o něco ostřeji.

Vaším nákupem přispíváte 112 Kč do sbírky za účelem zajištění prostor pro činnost spolku Sdružení Roztoč, z.s. Děkujeme vám!

Kategorie: Novinky 2022
Autor: Dave Grohl
Překlad: Michal Čermák
Nakladatelství: Pangea
Jazyk: česky
Žánr: Beletrie
Počet stran: 384
Rok vydání: 2022
Vazba: vázaná
Format: Kniha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: