Knihy vydáváme v sobotu 10. prosince ve vile v Tichém údolí 125 v Roztokách, 11. prosince v Úněticích či Libčicích, nebo vám je 12. prosince pošleme PPL.

Virtuální kniha na podporu Roztoče

Letos slaví Sdružení Roztoč 25 let od svého narození v Roztokách.

Čtvrtstoletí uměleckého vzdělávání v kroužkách, tvořivých dílen, jedinečných lidových slavností, masopustů, komunitních setkání, projektů, spolupráce. To všechno se záměrem, aby se nám tu žilo dobře, znali jsem svoje místo, svoje sousedy, společně tvořili a rostli s uměním, v umění a inspirovali tím ostatní.

Pokud je vám tahle cesta blízká a chcete jí podpořit, můžete dát Roztoči dárek v podobě nákupu Virtuální knížky. A můžete jich koupit, kolik chcete!

100 Kč

Oni ti roztoči pod mikroskopem nejsou žádní krasavci, dožívají se sotva pár týdnů, vlezou vám všude a vůbec už nechtějte vědět, čím se živí. Někteří z nich mají aspoň krásná jména jako třeba sametky, vlnovníci, čmelákovci. Název Sdružení Roztoč toho s roztoči nemá snad moc společného, vychází ze jména našeho města a z toho, že roztáčí dění, umění, tradice... Ale podobnost s tím malým tvorem vysvětlujeme asi tak právě 25 let, tak pro jednou, k narozeninám, proč ne.
Pod perem Kláry Břicháčkové se z roztočů stali docela milí a veselí chlapíci Brouci Pytlíci, nemyslíte?

Děkujeme vám za vaši podporu!

Zpět do obchodu