Knihy vydáváme v sobotu 10. prosince ve vile v Tichém údolí 125 v Roztokách, 11. prosince v Úněticích či Libčicích, nebo vám je 12. prosince pošleme PPL.

Úzkosti a jejich lidé - Fredrik Backman

Bláznivá komedie o skupince rukojmích zajatých při prohlídce bytu.

Zabalit jako dárek ?
399 Kč

Úzkosti a jejich lidé je naprosto bláznivá komedie o skupince rukojmích zajatých při prohlídce bytu. Neúspěšný bankovní lupič se uvnitř zamkne s přehnaně nadšeným realitním makléřem, dvěma morousy závislými na nákupech v IKEA, jedním potměšilým multimilionářem, smutnou starou paní, ženou v pokročilém stadiu těhotenství, otravným chlápkem a králičí hlavou. Nakonec to lupič vzdá a všechny propustí, ale když pak dovnitř vpadne policie, byt je… prázdný. V následné sérii zmatených výslechů všichni vylíčí svou verzi událostí a před čtenářem vyvstane klasická detektivní záhada: Jak se lupiči podařilo utéct? Proč všichni tak zuří? A hlavně — co se to dnes se všemi děje?

A jedna mezinárodní recenze od naší lektorky:

"... tady máte mezinárodní recenzi. Nemohla jsem to napsat ve své špatné češtině .... a nečtu knihy v češtině."  Fosca

 

 

This is a book about people, their being human, idiot, anxious...but fundamentally people!  The story is absurd, I just couldn't stop laughing and enjoying the beauty and genius of the plot. I loved reading every single word and page of this book: crazily funny and deeply touching. Backman has a style of writing that goes straight to the heart and makes me feel a better human being and look at other people and their hidden burden with more compassion. I would advise this book to ANYONE with a taste for looking at the people around us with a softer eye, a good laugh and a sweet cry. One of my favourite quotes from the book: “We need to be allowed to convince ourselves that we're more than the mistakes we made yesterday. That we are all of our next choices, too, all of our tomorrows.”

 

Vaším nákupem přispíváte 112 Kč do sbírky za účelem zajištění prostor pro činnost spolku Sdružení Roztoč, z.s. Děkujeme vám!

Kategorie: Knihy
Autor: Fredrik Backman
Překlad: Helena Matocha
Odpovědný redaktor: Alena Vrabcová
Nakladatelství: Host
Jazyk: česky
Počet stran: 375
Rok vydání: 2020
Vazba: vázaná
Format: Kniha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: