Knihy vydáváme v sobotu 4. prosince ve vile v Tichém údolí 125 v Roztokách, 5. prosince v Úněticích či Libčicích, nebo vám je 6. prosince pošleme PPL či je po Roztokách dovezeme na kole. :-)

AK Strašidýlko Stráša - Alena Mornštajnová

Jak to vypadá, když se strašidlo všeho bojí?

1x Audio na CD - MP3

Interpreti Bareš Igor, Brousek Otakar, Holý Marek, Merunková Růžena, Pernetová Lucie, Přeučil Jan, Převrátil Mikuláš, Ryneš Pavel, Suchá Klára, Talacková Antonie

Zabalit jako dárek
199 Kč

Strašení je vážná a zodpovědná práce. Je to zaměstnání jako každé jiné, a proto k němu potřebujete talent a vzdělání. A tak to strašidýlko Stráša, které se narodilo do rodiny s dlouhou strašidelnou tradicí, v životě vůbec nemá jednoduché. Všeho se totiž bojí. Tmy, zvuků, stínů, dokonce i svého vlastního jména. Jeho kamarád Matěj je ovšem z trochu jiného těsta. Umí spoustu úžasných věcí, i když většinu z nich má zakázanou. Pak se ale ztratí Strášova kamarádka kočka Luisa a vypadá to, že Stráša bude muset překonat sám sebe...Jedinečná audioknižní dramatizace první knížky oblíbené spisovatelky Aleny Mornštajnové určené pro nejmenší čtenáře.

Vaším nákupem přispíváte 56 Kč do sbírky za účelem zajištění prostor pro činnost spolku Sdružení Roztoč, z.s. Děkujeme vám!

Kategorie: Audioknihy
Čte: Jan Přeučil
Autor: Alena Mornštajnová
Ilustrace: Galina Miklínová
Nakladatelství: Tympanum
Jazyk: česky
Žánr: Pro začínající čtenáře
Rok vydání: 2018
Format: MP3