Knihy vydáváme v sobotu 10. prosince ve vile v Tichém údolí 125 v Roztokách, 11. prosince v Úněticích či Libčicích, nebo vám je 12. prosince pošleme PPL.

Já zhubnu – s rozumem, zdravě a natrvalo - Hana Málková, Martin Pávek, Iva Málková

Podle průzkumů společnosti STOB téměř každá žena vyzkoušela alespoň jednou za život nějakou dietu. A neúspěšně. Trápíte se také vy kvůli nadbytečným kilům a jste prostě jen nespokojeni s tím, jak vypadáte?

Zabalit jako dárek ?
499 Kč

Tato kniha vám ukáže, jak shodit přebytečné kilogramy efektivněji, a především natrvalo. Neslibuje žádná rychlá řešení, ale cestu trvalé změny životních návyků. Po nich se však odměna jistě dostaví – lepší pocit ze sebe sama, lepší zdravotní i psychický stav, zvýšená kvalita života, obdiv ostatních…

Autoři knihy předkládají svým čtenářům 12 lekcí, ve kterých vás po dobu čtvrt roku povedou k hubnutí bez hladovění, omezování a zákazů.
Co v knize najdete:
• Komplexního průvodce laskavým hubnutím
• Návody a techniky vedoucí k redukci váhy
• Plán k udržení váhových úbytků
• Rady, jak zvládat negativní myšlenky a emoce, které hubnutí provázejí
• Praktický návod, jak si sestavit stovky různých variant celodenních jídelníčků
• Nákupní tahák
• Lekce všímavosti
• Jak si vybrat vhodný pohyb, jak se k němu přimět
• Jak na pohybové svačinky
Kniha vychází z důvěrné znalosti českého prostředí a z kognitivně-behaviorální psychoterapie (KBT), která učí lidi pracovat s myšlením, emocemi a chováním a využívá se na zvládání jakýchkoli změn v našich návycích. Používané metody jsou založené na vědeckých poznatcích a zároveň prověřené dlouhými lety praxe a desítkami tisíc účastníků kurzů zdravého hubnutí, pořádaných společnosti STOB.

Nové vydání knihy je obohaceno o 25 audio- a videonahrávek, které si pustíte pomocí QR kódu, a budete mít tak pocit, že vás hubnutím celou dobu provází odborník a podává vám i u vás doma pomocnou ruku.
S touto knihou shodíte nadbytečné kilogramy, budete si jídlo více užívat, ale především budete žít radostnější život!

 

Vaším nákupem přispíváte 140 Kč do sbírky za účelem zajištění prostor pro činnost spolku Sdružení Roztoč, z.s. Děkujeme vám!

Kategorie: Novinky 2022
Autor: Iva Málková
Nakladatelství: Smart Press
Jazyk: česky
Žánr: Naučná
Počet stran: 232
Rok vydání: 2022
Vazba: vázaná
Format: Kniha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: