Knihy vydáváme v sobotu 10. prosince ve vile v Tichém údolí 125 v Roztokách, 11. prosince v Úněticích či Libčicích, nebo vám je 12. prosince pošleme PPL.

Hilda a časočerv - Román 4 - Luke Pearson, Stephen Davies

Hilda cestuje časem!

Zabalit jako dárek ?
299 Kč

Tak to tu ještě nebylo. Hilda už prošmejdila kdejaký kout a zažila dobrodružství v lese, ve městě i doma v obýváku, ale že bude jednou cestovat časem, to by se jí nezdálo ani v tom nejodvážnějším snu. V Trolbergu řádí skupinka poťouchlých skřítků a zvláště spadeno mají na místní děti, které chytají pro svou paní. Jenže Hilda se nezalekne ani lidožravé obryně. Kromě toho si však bude muset umět poradit s nenasytným červem a uniknout z osidel času. Zkrátka, druhá série knížek s neohroženou Hildou se nám zase pěkně rozjíždí. Ale ať vám neutečou ani příběhy Hilda a pidlidi, Hilda a parádní slavnost a Hilda a domácí skřítek. Cestovat časem se nedá donekonečna.

 

Luke Pearson (1987) modrovlasou rozumbradu vymyslel. Jeho komiksová série Hilda vychází po celém světě, přinesla mu řada ocenění včetně Britské komiksové ceny a Ceny Maxe a Mořice, a také se stala předlohou seriálu na Netflixu. Stephen Davies (1976) píše Hildiny knižní příběhy a je obrem dětské literatury. No vážně, měří skoro dva metry. Během svého života se živil také česáním jablek, sklízením rýže nebo výukou angličtiny. Victoria Evansová je kanadská ilustrátorka a animátorka. Spolupracovala se studii Marvel, Disney a Warner Brothers, jako návrhářka postav se podílí na animovaném zpracování Hildy na Netflixu.

Vaším nákupem přispíváte 84 Kč do sbírky za účelem zajištění prostor pro činnost spolku Sdružení Roztoč, z.s. Děkujeme vám!

 

Doporučení dětí ze ZŠ Sedmihlásek, Jonáš Portel

Kategorie: Knihy
Autor: Stephen Davies
Překlad: Martina Knápková
Nakladatelství: Paseka
Jazyk: česky
Počet stran: 184
Rok vydání: 2021
Vazba: vázaná
Format: Kniha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: