Knihy vydáváme v sobotu 10. prosince ve vile v Tichém údolí 125 v Roztokách, 11. prosince v Úněticích či Libčicích, nebo vám je 12. prosince pošleme PPL.

AK Za oponou války - Jakub Szántó

Zpravodajem nejen na Blízkém východě

1x Audio na CD - MP3

Interpret David Matásek

Zabalit jako dárek ?
399 Kč

Audiokniha Jakuba Szántó, válečného reportéra a zpravodaje České televize na Blízkém východě, přibližuje autorovy dramatické zážitky z frontových linií, teroristických útoků, revolucí i státních převratů. Původně vystudovaný historik své zážitky očitého svědka zasazuje do širšího dějinného kontextu a demytizuje práci žurnalistů uprostřed pohnutých situací a nepředvídatelného vývoje. Vedle strhujícího vyprávění dává nahlédnout i do niterných vztahů autora k rodině, novinářským kolegům i přátelům napříč Orientem. To vše balí do lehce sarkastického a sebeironického tónu, který odhaluje, nakolik je humor klíčovou ingrediencí pro práci i přežití v situacích, ze kterých normální člověk raději prchá.

 

Vaším nákupem přispíváte 112 Kč do sbírky za účelem zajištění prostor pro činnost spolku Sdružení Roztoč, z.s. Děkujeme vám!

 

ANOTACE OD LEKTORKY Sdružení Roztoč Jany Julínkové:

Konflikt mezi Izraelem a Palestinou se táhne roky. Existuje řešení? Je možné nalézt kompromis? Co si myslí lidé žijící běžné životy na té či oné straně? Jak vypadají místa teroristických útoků či válečných převratů? Lze být v reportážích nestranný? A co všechno se děje a kdo všechno je zapojený do situací, kdy novinář, odborník na Blízký Východ a zároveň manžel a otec malých kluků, odjíždí v bleskurychlých termínech informovat veřejnost o dění v této neklidné části planety?

Kategorie: Audioknihy
Režie: Josef Kačmarčík
Autor: Jakub Szántó
Čte: David Matásek
Nakladatelství: Tympanum
Jazyk: česky
Rok vydání: 2019
Format: MP3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: