Knihy vydáváme v sobotu 10. prosince ve vile v Tichém údolí 125 v Roztokách, 11. prosince v Úněticích či Libčicích, nebo vám je 12. prosince pošleme PPL.

AK Jako v nebi, jenže jinak - Aleš Palán

Samotáři nežijí jen na Šumavě

1x Audio na CD - MP3

Zabalit jako dárek ?
349 Kč

Devět hereckých osobností (Bareš Igor, Bučková Petra, Chmelař Hynek, Kolařík Jan, Maršálek Miloslav, Procházka Aleš, Táborský Miroslav, Vlasák Jan)  v dialogu s příběhy samotářů, ve kterých nechybí mystika, moudrost a humor.

Aleš Palán, autor bestselleru Raději zešílet v divočině, přináší setkání s dalšími solitéry žijícími stranou civilizace. Rok a půl za nimi jezdil do oblastí od Chodska po Bílé Karpaty, od Jizerských hor po Beskydy.

V knize Jako v nebi, jenže jinak najdeme rozhovor se ženou, která na horské samotě pár kilometrů od slovenských hranic žije v podstatě celý dlouhý život. Setkáme se s chlapíkem, který před dvaceti lety koupil staré vojenské auto a v něm se od té doby skrývá mezi jihočeskými rybníky. Nahlédneme dokonce do poustevny jediného současného poustevníka, františkána bratra Anděla.
Setkání s českými a moravskými samotáři opět přináší vyhraněné postoje, neopakovatelné životní příběhy a notnou dávku přírodní mystiky. Oproti knize Raději zešílet v divočině pak navíc i nečekanou porci humoru.

Vaším nákupem přispíváte 98 Kč do sbírky za účelem zajištění prostor pro činnost spolku Sdružení Roztoč, z.s. Děkujeme vám!

Kategorie: Audioknihy
Čte: Jan Vlasák
Autor: Aleš Palán
Nakladatelství: Tympanum
Jazyk: česky
Rok vydání: 2020
Format: MP3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: